Medininkų pasienio punkte naktį kilus gaisrui, laikinai sustabdytas eismas abiem kryptimis

gais000Medininkų pasienio kontrolės punkto angare ketvirtadienį naktį kilo gaisras.

Kaip BNS informavo pasieniečiai, dėl to laikinai sustabdytas eismas abiem kryptimis.

Bendrojo pagalbos centro duomenimis, pranešimas apie gaisrą mūriniame pastate gautas apie 02.40 val., į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, gaisras likviduotas apie 7 val. ryte, dabar nustatinėjamos jo priežastys, nukentėjusiųjų nėra.

Policijos departamento duomenimis, gaisras kilo atliekant automobilio „Porsche Cayenne“ patikrinimą. Pradžioje užsidegė minėtoji mašina, o nuo jos – ir angaras bei administracinė pastato dalis.

Nuostolis nustatinėjamas.

Kovo 1 dieną Lietuva uždarė Lavoriškių ir Raigardo pasienio punktus, pernai vasarą Lietuva uždarė taip pat du – Šumsko ir Tverečiaus –punktus. Šiuo metu pasienyje su Baltarusija veikia tik Medininkų ir Šalčininkų punktai. Prie jų pastaruoju metu formuojasi automobilių eilės.

Asociatyvi Budas.lt nuotr.

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode